Betonářské práce

Betonářské práce

Cílem je poskytnout komlexní služby, tedy nejen provedení samotných prací, ale také organizaci stavby, dodávku materiálu i možnost návrhu řešení. Provádíme tedy komplexní servis od odborně vyškolených zaměstnanců v oboru betonářských prací.

Naše nabídka zahrnuje stavění betonových konstrukcí neboli bednění, výztuž včetně uložení a vázání, betonáže včetně dodávky a dopravy betonů.

Betonování základových pasů

Základové pasy jsou nejdůležitějším stavebním prvkem domu. Je nutné si uvědomit, že nesou tíhu celé stavby, a proto je důležité mít kvalitní materiály a pomoc odborné firmy, protože tady záleží na každém detailu.

Betonování základových desek

Realizujeme také vylévání základové desky, což je fyzicky a především technicky náročná práce, a proto je lepší vše přenechat firmě, kde máte jistotu správně a rychle odvedené práce.

Betonování stropních konstrukcí

Nabízíme i betonování stropních konstrukcí, včetně kalkulace a zaslání cenové nabídky služeb, protože množství betonu je dané odlišnými typy stropu.

Stavba a betonáže konstrukcí bazénů na klíč

Stavba se ztraceným bedněním patří k nejrychlejším a nejefektivnějším postupům konstrukce bazénů. Váš bazén může mít libovolné tvary a výhodou je také minimum stavebního odpadu.

Doplňkové služby

Ve spolupráci s další firmou jsme schopni zajistit i další stroje na výkopové práce, odvoz hlíny, suti a jiných sypkých materiálů.  

Zajištění
BAGRU

Zajištění
TATRY

Pronájem čerpadla na lité podlahy

Nabízíme také pronájem menšího, lehčího, tiššího a hlavně i mobilnějšího čepadla, neboli pumpy na potěrové betony BRINKMANN ESTRICH BOY FHS 200/3, které je možné využít na potěry, jako anhydrit nebo cement a jiných tekutých materiálů, na které je také přizpůsoben. Výkon tohoto typu čerpadla je vhodný pro menší až střední betonáže.

Výkon čerpadla 15 m³/h
Max. velikost kameniva 8 mm
Kapacita zásobníku 200 l
Čerpací vzdálenost 80-100 m
Výška čerpání 30-50 m

Pronájem zahrnuje asistenci vyškoleného pracovníka při práci.

Pronájem čerpadla na lité podlahy | Litepo | Uherské Hradište - Zlín - Hodonín

Služby

Využijte naši nabídku, kdy zajistíme kompletní balíček služeb nejen pro firmy, ale také pro bytové domy i jednotlivé zákazníky. 

Čerpání samonivelačních směsí vlastním čerpadlem
Pro betonáže základů a základových desek používáme čerpadlo schwing, ale tam, kde to není možné, nabízíme zapůjčení pístového čerpadla (cena zapůjčení se odvíjí od
ceníku dodavatele)

Doplňkové služby

Nivelování podlah
Vlastní čerpadlo

Ceník za zapůjčení čerpadla

V ceně pronájmu čerpadla je zahrnuta obsluha, která je zajištěna vyškoleným pracovníkem naší firmy. Cena za půjčení se počítá od doby, kdy přijedeme na místo stavby. 

1400
korun za zapůjčení na 1-5 hodin
1100
korun za zapůjčení na
6 a více hodin
1400
mytí čerpadla mimo stavbu
400
korun za přistavení
10
za dopravu Kč/km

Ceny jsou bez DPH